Philips Kohvimasin

AEG 1. Spetsiaalse cappuccino funktsiooni abil saate cappuccinole tugeva piimavahu. Lai selektsioon mudeleid neli erinevat seeriat, mis on loodud erinevatele vajadustele, igaühel on mittesarnane kujunduskunst, mõõtmed ja varustus, nt piima vahustamissüsteem. Eksklusiivset aktsenti lisab innovatiivse disainiga veepaak ja kõrgkvaliteetne kroomitud tassihoidja, mis annab aimu luksusest. Simply choose your philips kohvimasin coffee beans, annetus your favourite coffee recipe.

Philips kohvimasinad

Tutvuge meie kohvimasinate kaubamärkidega Philips kohvimasin teabe saamiseks klõpsake kaubamärgi logodele. See garanteerib kohvimasina korrektne hügieeni. Uuendatud veski asend tagab meile optimaalse jahvatus-kalde. Vaata ostukorvi. Kasutades uut TFT ekraani on kohvimasina juhatamine ja hooldusprogrammide täitmine veelgi lihtsam. Uued Philips LatteGo espressomasinad. Sellel JURA mudelil on ühendatud veepaak.


Kuumad pakkumised

AquaClean veepuhastusfilter puhastab vett ja hoiab ära katlakivi kogunemise kohvimasinasse. Kohvi valmistamiseks mõeldud seadmeid on müügil kõige erinevat tüüpi ja kõvasti laias hinnavahemikus. Sencor 2. Valige 2 kuni 5 toodet funktsioonide võrdlemiseks. Kuna sellel on CoffeSwitchi osa, mis lülitub kahe režiimi keskel: tugeva espresso või sagedusfilter kohvi. Kohvi hulk ja kangus on philips kohvimasin. Populaarsemad Philips kohvimasin järgi kasvavalt Hinna järgi kahanevalt.


Hinnavaatlus – Väike kodutehnika / Kohvimasinad

Peenete osakeste hulk jahvatatud kohvis kasvab, mille tõttu avaldub ülimalt aroomi. These cookies allow us to identify your needs annetamine deliver only the most relevant offers. Beko philips kohvimasin. Hall Korpus ja jahutus. Kohv Tüüp.

Philips kohvimasinad – KohviSemu

Kohvikapslite pruukimine on hubane ja tagab iga kell usaldusväärne kanguse. Need kohvimasinad võtavad vähem ruumi, on lihtsad kasutada ning hooldada. Rohkem infot. Caffè Americano 9. Tänu värvilisele TFT-ekraanile saate idülliliselt jookide seadeid muuta. Toode lisatud ostukorvi. Impulss-tõmbeprotsess P.